Časté otázky

Čo ked´sa daná vec nedá odmontovať?
Nič sa nedeje. Prídeme aj k Vám. Disponujeme prenosným zariadením, vďaka ktorému nanesieme vami želanú vrstvu. Najvhodnejšie je pokovovať úplne nové predmety, čiže ešte pred používaním napríklad: chrómové kľúčky, madlá, vodovodné batérie(nemusia byť demontované).

Ako dlho vydrží pozlátený predmet?
Zlato, ktoré používame, je 24-karátové a toto zlato nekoroduje. Naše zlatenie je v rovnakej kvalite ako ostatné 24-karátové zlatenia. Náter naším systémom je trvalý.

Nemôže sa stať že sa nanášaním povrch predmetu poškodí?
Náš systém nepoužíva žiadne kyseliny, nepracujeme s ostrými predmetmi a preto nič nepoškodíme. Každá vrstva je jemne nanášaná a po jej aplikácii získate nový predmet ktorý je hladký, lesklý bez akejkoľvek známky že by bol prerábaný. Celý náš systém je ekologický a zároveň nezávadný voči okolitému životnému prostrediu. V tomto sme špička na trhu.

Robíte aj emblémy a mriežky ak sú z plastu?
Väčšina automobilových dielov sú chromované ABS plasty. To znamená, že sú galvanicky pomedené, poniklované, pochrómované, a preto je ich povrch vodivý. Vzhľadom na to, je chróm bez pomoci kyseliny odstránený a následne pozlátený na exponovanú vrstvu niklu.

Pokovujete predmety aj iným materiálom ako je zlato?
Samozrejme áno. Naším systémom môžeme naniesť rôzne materiály, ako napríklad striebro, meď, nikel, kobalt, ródium, čierne ródium, platina, paládium, chróm, čierny chróm, ružové zlato, biele zlato, zelené zlato, starožitné zlato a taktiež je možné namiešať 9 až 24-karátové zlato, a i.

Je nejaký limit na veľkosť náteru?
Nie. Nie je absolútne žiaden limit na veľkosť povrchu. Náše zariadenie rozpozná veľkosť objektu a automaticky sa prispôsobí, takže Váš predmet dostane optimálny náterový výsledok.

Ako dlho trvá nanášanie?
Pri každom predmete je to odlišné. Závisí od veľkosti, od požadovanej hrúbky náteru a zložitosti tvaru daného predmetu. Snažíme sa objednávky vybavovať v čo najkratšom čase.