O nás
Milí návštevníci našej web stránky,

Radi by sme Vám priblížili nášu prácu a systém s ktorým pracujeme. Na trhu pôsobíme od roku 2007 ako Real Gold Group, firma ktorá používa najnovšie technológie v oblasti nanášania rôznych kovových povrchov. Ako jediný na Slovensku máme licenciu, ktorú sme získali od našej materskej spoločnosťi v Nemecku, a preto máme výhradné zastúpenie pre celý slovenský trh.

Ešte raz nám dovoľte Vás privítať v našej Real-gold spoločnosti, kde si zlatíme svoje sny.

Používame mobilné náterové systémy - zariadenia na pokovovanie - natieranie – zlatenie a všetky druhy náterových kovov s reálnym 24-karátovým zlatom, striebrom, chrómom, červeným zlatom, bielym zlatom, zeleným zlatom, starožitným zlatom, čiernym chrómom, paládiom a ďalšími. Naša výnimočnosť je v tom, že všetky nátery s ktorými pracujeme sú tak spracované, že nezchádzajú, neoxidujú ani nekorodujú.

Ďalšou výhodou je, že pri našom systéme nezáleží na veľkosti pokovovaného predmetu. Mnohí si myslia, že slovo „elektolytické“ je v ponornom procese a spájajú ho okamžite s galvanizovaním, toxickými chemikáliami, limitmi veľkosti, drahými zariadeniami, vlastnou halou – dieľňou atď. Nie je to pravda. Náš systém nevyžaduje žiadne kúpele, ani žiadne nebezpečné chemikálie. Naše zariadenia patria medzi najmodernejšie technológie, tzv. „high-frequency pulse proces“. Náterový systém bol navrhnutý tak, aby sa povrch v dôsledku skratu alebo prepätiu nepoškodil. Prístroj je mobilný a dá sa napojiť aj na 12-voltovú autobatériu, čiže ho môžeme používať kdekoľvek. Pracujeme s vysoko kvalitnou a trvanlivou pulznou RF náterovou metódou.

Našou koncepciou je pracovať s materiálmi, ktoré nie sú nebezpečné, sú šetrné k životnému prostrediu a spĺňajú všetky bezpečnostné normy. Naše elektrolyty nie sú regulované, neobsahujú žiadne kyseliny, žiaden jed, nie sú klasifikované ako toxické, a preto je práca s nimi bezpečná. Je to náš klenot, ktorý ma bezpečnostné nemecké certifikáty REACH.

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že na slovenskom trhu máme vedúce postavenie a sme radi, že máme možnosť vzbudiť veľký záujem o pozlacovanie a pokovovanie aj na Slovensku.

Dúfame, že na našich stránkach nájdete všetky informácie, ktoré potrebujete.

Pre ďalšie informácie, alebo vzorku náteru nás neváhajte kontaktovať.


Váš Real-gold.sk team